NA CZUBKACH PALCÓW…
KAMPANIA TRWA!
21.06 - 18.07.2022

Pragniemy pomóc Zuzi spełnić jej marzenie!

Przed Zuzią i jej rodzicami stoi wyzwanie, by opłacić wysokie czesne za szkołę baletową.

Fundacja Dance to Be pomaga tancerzom baletowym w ich codzienności. Scena, piękny taniec, brawa, uwielbienie publiczności – często widzimy tylko efekt końcowy. Tymczasem, zwłaszcza na początku swojej drogi, tancerze zmagają się z wieloma wyzwaniami w życiu codziennym.

Zuzia uczy się tańca w European School of Ballet w Amsterdamie. Jako utalentowana uczennica otrzymała wiele pochwał od dyrektora, a nawet przeskoczyła jeden poziom i od września będzie realizować najbardziej zaawansowany program. W balecie to się zdarza niezwykle rzadko!

 

„Moim marzeniem jest zostać profesjonalną tancerką i dostać pracę w dobrym zespole baletowym.

Abym jednak mogła kontynuować naukę baletu w ESB, potrzebuję zebrać 20 000 zł na każdy z dwóch semestrów. Jest to dla naszej rodziny bardzo dużym wyzwaniem. Moja mama po udarze mózgu jest niepełnosprawna i niezdolna do pracy, a zarobki taty nie wystarczają na pokrycie kosztów szkoły.

Będę ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc!”

 

Przed Zuzią kolejny rok ciężkiej pracy, ale jest gotowa, by ją podjąć, by iść do przodu, by w tańcu stanąć na czubkach palców i uchwycić swoje marzenie. Potrzebuje tylko wsparcia na tym początkowym etapie. Potrzebuje przyjaciół, którzy pomogą jej rozwinąć skrzydła.

Jako Fundacja chcemy jej pomóc zebrać pieniądze na czesne. Na portalu internetowym trwa nasza kampania NA CZUBKACH PALCÓW… https://pomagam.pl/naczubkachpalcow

Zachęcamy serdecznie do włączenia się w to dzieło kształtowania wyjątkowej artystki. Poprzez wpłatę dowolnej kwoty możesz mieć udział w rozwijaniu niezwykłego talentu Zuzi! Możesz mieć wpływ na tworzenie nowego pokolenia pięknych ludzi!

powrót